Producenci
Fotelik Joie i-Level Cecline

 

i-LevelTM Recline
Nosidełko dla niemowlaka z głeboką pozycją rozłożenia
 
Poznaj nowego towarzysza podróży, który zapewnia dłuższe i płynniejsze drzemki na szerokiej drodze. Fotelik oferuje głęboką pozycja rozłożenia siedziska aż do 157º oraz certyfikat i-Size, co gwarantuje bezpieczeństwo dla kręgosłupa dziecka i łatwe oddychanie podczas podróży samochodem lub wózkiem.
 

Najważniejsze cechy produktu

Komfortowe odchylenie

 Wyjątkowo głęboka pozycja odchylenia oparcia fotelika do tyłu zapewnia głęboki sen i łatwe oddychanie.

Ponad standardami

Dzięki homologacji zgodnie z najnowszym standardem i-Size fotelik jest bezpieczniejszy niż kiedykolwiek i spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa w najdrobniejszych szczegółach.

Po bezpiecznej stronie

Zagłówek Tri-Protect™ zawiera pochłaniającą energię piankę z pamięcią, która jest nie tylko supernowoczesna, ale została także opatentowana.

Idealne dopasowanie

Jednoczesna regulacja zagłówka i uprzęży, dzięki czemu zmiany w trakcie jazdy nie wymagają wysiłku.

Kompletny system

Część systemu obrotowego, który rośnie wraz z dzieckiem przez kolejne 4 lata. Zacznij od bazy i-Base™ Encore, a następnie połącz ją z fotelikiem z i-Level™ Recline, aby dodać do niego funkcję obrotu o 90º. Kiedy Twoje dziecko będzie gotowe do zmiany i przejścia na kolejny etap, kontynuuj używanie bazy i-Base™ Encore z fotelikiem i-Size dla malucha i-Harbour™, aby uzyskać dodatkową funkcję obrotu 360º i luksusową pozycję odchylenia dla dziecka do ok. 4 roku życia.

poznaj i-SnugTM 2

Prawdziwy cud lekkości w postaci jednego z najlżejszych dostępnych fotelików samochodowych z certyfikatem i-Size. Mobilny profesjonalista, który przy wadze zaledwie 3,35 kg jest nie tylko lekki i łatwy do przenoszenia, ale gwarantuje także niezwykłą wytrzymałość i bezpieczeństwo.

komfortowa pierwsza podróż do domu

Ekskluzywny zagłówek Tri-Protect™ zapewnia bezpieczeństwo w postaci trzech specjalnych warstw ochrony wewnątrz skrzydeł bocznych fotelika i wkładki dla niemowlaka.

 

 Możliwość dokupienia bazy isofix do obu fotelików

 Do fotelika i-level Recline pasuje baza klasyczna i-base lx2 oraz obrotowa 360 stopni i-base Encore

Do fotelika i-Snug 2 pasuje baza klasyczna i-base Advance oraz obrotowa 360 stopni i base Encore

opis bazy i-base lx2

Certyfikacja i-Size w bezpiecznym połączeniu z fotelikiem i-Level dla najlepszego zabezpieczenia niemowlaka. Wbudowane w bazę funkcje sprawiają, że każda instalacja jest dokładna i nie wymaga zbędnego wysiłku.

opis bazy Adavnce

Certyfikowany zgodnie ze standardem i-Size niezbędnik, który pomoże przewozić dziecko już od pierwszej podróży do domu aż do pierwszej wyprawy do przedszkola. Część kompletnego systemu i-Size Safe System, który wzrasta z dzieckiem od urodzenia do 105 cm/4 lat.

system bezpieczeństwa i-Venture

Idealna kombinacja w połączeniu z z nosidełkami dla niemowląt i-Snug lub i-Gemm oraz fotelikiem dziecięcym i-Venture - dla stworzenia jednego prostego systemu bezpieczeństwa i niekończących się przygód.

 

i-BaseTM Encore
Obrotowa baza i-Size

Baza z certyfikatem i-Size, która umożliwia kompatybilnym fotelikom samochodowym dla niemowląt i maluchów obracanie przy użyciu jednej ręki.

 
Przygotuj. Ustaw. Obróć.
 
Dodaj funkcję obracania o 90º do kompatybilnych nosidełek dla niemowląt lub obrót o 360º do kompatybilnego fotelika i-Harbour™, aby wkładanie i wyjmowanie dziecka były łatwe jak nigdy.

Instalacja jednym kliknięciem.

Prosta instalacja tylko za pomocą systemu ISOFIX pozwala wyeliminować problem ponownej instalacji w miarę wzrostu dziecka – jedno kliknięcie i gotowe!

 

Jedna baza. Cztery lata.

Jako część Systemu Obrotowego Encore ta obrotowa baza pozwala użyć aż 6 fotelików samochodowych (trzy z serii Joie Signature), aby zapewnić idealne dostosowanie do rozwoju dziecka od urodzenia do 4 roku życia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl